Producenci
Działanie impregnatów hydrofobowych do odzieży
Działanie impregnatów hydrofobowych do odzieży

Jak działają impregnaty hydrofobowe. Najlepiej widać to na filmie..

Nie wierzymy do momentu, kiedy ktoś nam nie pokaże jak działają impregnaty hydrofobowe. Dzięki temu filmikowi każdy może zobaczyć jak impregnat odpycha wodę i nie pozwala jej wniknąć do struktury czyniąc powierzchnię wodoszczelną.

 

czytaj całość »
Nanoimpregnat hydrofobowy – co to jest?
Nanoimpregnat hydrofobowy – co to jest?

Jeśli chcesz mieć odzież odporną na wszelkie warunki pogodowe – deszcz, śnieg czy chlapę – możemy zaoferować Ci produkt, który tego dokona. Jednocześnie możesz ochronić swoje ubrania i obuwie przed przypadkowymi plamami .  Brzmi dobrze? Z pewnością! Wystarczy nanieść odpowiednią powłokę, która ochroni materiał . Jak tego dokonać? Za pomocą nanoimpregnatu hydrofobowego do tkanin i odzieży. Jest to najnowocześniejszy na rynku preparat do impregnacji materiałów tekstylnych, skór oraz zamszów. Zabezpiecza on koszulki, koszule, marynarki, sukienki spodnie, kurtki  (w tym również kurtki z membranami oddychającymi), obuwie… generalnie wszystko, co jest materiałem tekstylnym. Preparat zachowuje strukturę przedmiotu, nie zmienia jego koloru ani tekstury. Jeśli chodzi o kurtki z membranami – preparat nie zatyka porów, odzież zachowuje swoje parametry przepuszczalności.

czytaj całość »
Impregnacja namiotu, impregnat do namiotu wodoszczelność
Impregnacja namiotu, impregnat do namiotu wodoszczelność

Impregnat do namiotu, czyli jak zapewnić wodoszczelność namiotu

Każdy namiot w miarę upływu czasu traci swoje właściwości hydrofobowe. Przez co może przeciekać. Dlatego bardzo ważne jest aby regularnie przed każdym sezonem przygotować go poprzez nałożenie impregnatu nano hydrofobowego. Dzięki czemu czas skutecznego użytkowania się przesłuży.

czytaj całość »
Impregnacja odzieży, butów, hydrofobowe impregnaty
Impregnacja odzieży, butów, hydrofobowe impregnaty

Każdy, kto ma dzieci wie jak trudno jest utrzymać ubrania oraz buty w czystości. Są one narażone na wiele zabrudzeń często trudnych do usunięcia. Jednak nie tylko dzieci mają problem z utrzymaniem ubrań w czystości. Zastanów się,  ile razy Tobie zdarzyło się wylać kawę lub zabrudzić się sosem na ulubioną koszulkę? Lub ile razy w zimie zdarzyło CI się przemoczyć buty? Już dziś możesz zadbać o Ochronę swoich ubrań oraz obuwia.  Dzięki zastosowaniu specjalnych preparatów możesz zniwelować wnikanie wody, brudu lub innych zanieczyszczeń.

czytaj całość »
Impregnaty hydrofobowe w motoryzacji
Impregnaty hydrofobowe w motoryzacji

Każdy właściciel samochodu marzy, aby jego auto wyglądało tak, jak w chwili zakupu. Czyste  i błyszczące z zewnątrz, zadbane i pachnące w środku. Przy codziennym użytkowaniu wydaje się to trudne do osiągnięcia, bo ile razy zdarzyło Ci się wylać kawę (lub cokolwiek innego) na tapicerkę? Ile razy zaraz po Twoim wyjeździe z myjni spadł deszcz tworząc zacieki na świeżo umytym aucie? Od dziś te sytuacje nie muszą być problemem. Dzięki specjalnym preparatom możesz kompleksowo zadbać o swój samochód, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.

czytaj całość »
Impregnacja w domu
Impregnacja w domu

Impregnacja elementów domu to sposób na przedłużenie czystości, jakości oraz długowieczności.

Czy marzysz o ciągle czystym i zadbanym domu? Z pewnością utrzymanie nieskazitelnej czystości  zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz nie należy do łatwych zadań, ponieważ aby taką utrzymać należy niemal ciągle kontrolować stan nowych zabrudzeń. A co powiesz na to, że dzięki specjalnym preparatom można utrzymać idealną czystość w domu przy minimalnym wysiłku? channel/UCsi0ggohEyahCkKNWE7v_LQ

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl